Kes on Rentalier?

Rentalieri asutaja Josefine Vaher-Vahter

Josefine on töötanud moemaailmas üle 15 aasta. Unistusest luua moevaldkonnas positiivset väärtust sündis jätkusuutlikkust ja teadlikku tarbimist toetav Rentalier.

Rentalieri idee sai alguse (nagu ikka) elust enesest. Josefine avas aastate jooksul loendamatu arv kordi oma kapiuksed sõbrannadele, kellel oli kiiremas korras vaja kleiti mõneks oluliseks sündmuseks. Siit tekkis idee luua disainerkleitide laenutus, kust oleks igal ajal võimalik laenutada rõivaese, mis paneb Sind tundma enesekindla ja kaunina.

Rentalieri kaasasutaja Inger Kitt

Inger armastab suuri ideid ellu viia. Tema kirg on luua tugevaid meeskondi, kuhu kuuluvad üksteist täiustavad ja ühise eesmärgiga inimesed, kes soovivad ühiskonnale pakkuda midagi, millest hetkel puudus on.

Koos Josefinega otsustati luua midagi uut, mis võimestaks kõiki naisi. Jätkusuutlikuse pooldajana on Ingeri eesmärk ehitada Rentalierist ettevõte, mis toob klientidele häid emotsioone ja annab maailmale ka midagi tagasi.

Ingeri kogemustepagasisse mahub bakalaureuse ja magistri õpingud Suurbritannias, kolme aastane õpetajatöö Kohtla-Järvel ja tehnoloogia start-upi juhtimine. 

Rentalieri unistus

Teadmine, et Rentalieri kleidid on osa naiste erilistest elusündmustest tähendab meie jaoks väga palju. Meie unistus on julgustada naisi olema nemad ise, igas olukorras. Me soovime anda naistele võimaluse katsetada uusi stiile, värve ja disainereid ning seda keskkonda säästval moel. 

Rentalier on sinu parima sõbranna riidekapp kuhu saab piiluda kui ei ole mitte midagi selga panna, aga ees ootab oluline sündmus. Suured peod ja pidulikud olemised võivad tihti olla stressirohked, eriti kui elus on niigi palju toimumas. Rentalier muretseb mis saab selga, et sina saaksid keskenduda hetkes olemisele. 

Moe- ja rõivatööstuse keskseks probleemiks on keskkonna jalajälg. Teadlikud tarbijad otsivad ja teevad aina enam jätkusuutlikke rõivavalikuid. Rentalier soovib teha kõrgmoe kättesaadavaks kõigile ning anda oma panuse planeedi säästmiseks. 🌎