KKK

Kus asub Rentalieri showroom ja mis aegadel olete te avatud?

Meie aadress on Suur-Karja 13. Kohale jõudes vajuta alt number 21 ja tule teisele korrusele.

Oleme avatud igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel, kell 11-17.

Broneerisin endale showroomi aja, et tulla ühte kleiti proovima. Kas saan showroomi tulles ka teisi esemeid selga proovida?

Jah, saad küll! Showroomi külastades saad proovida kõiki esemeid, mis showroomis olemas on. 🙂

Kuidas käib laenutamine?

Rendiprotsess koosneb kolmest sammust. Kõigepealt tutvu meie valikuga kodulehel. Kui leiad endale meelepärase eseme ja soovid seda selga proovida, siis järgmiseks broneeri showroomi külastuseaeg calendly.com/rentalier. Kui kleit sobib ja meeldib, siis saab läbi kodulehe tellimuse vormistada. Keemiline puhastus jäta meie hoolde.

Kardan endale kallist eset laenutada. Mis juhtub kui midagi katki läheb? 

Meie kogemus näitab, et kõike on võimalik parandada! Kui kangas rebeneb või lukk läheb katki, viime rõiva meie õmblejanna juurde, kelle osavad näpud suudavad pea kõike parandada. 🙂 

Soovin laenutada kleiti ainult üheks päevaks. Kas pean siiski sama hinda maksma ja kolmeks päevaks kleidi võtma?

Üks laenutus kestab kolm päeva, kuna meie showroom ei ole iga päev avatud. Hinnad mida kodulehel näed, on ühe korra kandmise hinnad. Laenutuse päevade arv hinda ei mõjuta. 

Millistes suurustes kleite teie valikus on? 

Meie valikus on igale ilunumbrile vastavaid kleite. Kõige rohkem leiab meie valikust S, M ja L suuruses kleite. Anname endast parima, et täiendada valikut XS ja XL suurustes rõivastega. 

Kas pakute ka kleitide väljastamiseks-tagastamiseks kullerteenust? 

Kasutame aina rohkem Bolt Delivery kullerteenust. Kui soovid, et väljastaksime Sulle kleidi Bolt Delivery’ga, siis sisesta pealevõtukohaks meie showroomi aadress (Suur-Karja 13) ja sihtkohaks enda aadress. Takso saabudes paneme selle auto peale. Kui oled takso ära tellinud, saada sõnumiga meile link, kust saame jälgida takso saabumise aega.  Kui soovid kleiti Delivery’ga tagastada, pane kleit takso peale ja saada meile link, kust saame jälgida takso saabumise aega.

Ma ei ela Tallinnas. Kas mul on ikka võimalik kleiti rentida? 

Jah, on küll! Kasutame kleitide saatmiseks Cargobusi teenust. Cargobusiga saame kleite saata Tartusse, Pärnusse, Viljandisse, Rakverre, Jõhvi, Võrru, Narva, Kuressaarde, Kärdlasse, Haapsallu ja Põlvasse.