Kuidas laenutada?

1: JUST NAGU SÕBRANNA GARDEROOB

Kui on käes “appi ma ei tea mida kanda” hetk või suur sündmus, siis meie oleme sinu kapp B, kuhu saad tulla piiluma ja proovima, et midagi erilist leida. Avasta aina kasvavat valikut, kust leiad trendikaid rõivaid laenutamiseks. Oluline ei ole omamine, vaid hetkes olemine!

2: BRONEERI OMA RÕIVAESE

Heida pilk peale Rentalieri eksklusiivsetele brändidele ja leia rõivaese milles oma järgmisel suurel sündmusel särada. Esemeid on võimalik ette broneerida kuni 6 kuud. Kui Su plaanid muutuvad, siis võid ilma tasuta oma broneeringu tühistada 15 päeva enne broneerimiskuupäeva. 

3: OTSUSTA MILLAL JA KUIDAS

Kas Sul on see nädalavahetus mõni suurem sündmus ja Sa tahad tunda ennast erilisena? Vali rendiajaks 3 päeva. Kui Sul on tulemas reis, kuhu soovid mõnda meie kleiti kaasa haarata, siis vali rendiperioodiks 6 päeva.

4: KLEIDI TRANSPORT SINUNI

Kui Sa asud Tallinnas, siis saad oma broneeritud rõivaeseme kätte Rentalieri showroomist Suur Karja 13-21. Kui Sa asud väljaspool Tallinnat, siis võime saata paki sinuni kasutades Cargobus teenust. Cargobusiga on võimalik kleite saata Tartusse, Pärnusse, Viljandisse, Rakverre, Jõhvi, Võrru, Narva, Kuressaarde, Kärdlasse, Haapsallu, Põlvasse.

5: ON SINU AEG SÄRADA!

Nüüd on Sinu hetk käes! Hoia meeles, et sellel rõivaesemel on veel mitu elu. Kanna selle eest head hoolt, kuid mis kõige tähtsam- tantsi, lõbutse ja sära!

6: TAGASTUS

Pärast laenutuseperioodi lõppu ootame kleiti tagasi meie showroomi aadressil Suur Karja 13-21 või Tallinna Cargobusi terminali. Palun hoia meeles, et tagastuskuupäev on fikseeritud ning tagastuse hilinedes rakendub lisatasu.

JÄRGMINE KLEIT!

Ja oledki valmis oma järgmiseks kleidiks! Sina ei pea millegi muu pärast rohkem muretsema, Rentalier hoolitseb ise keemilise puhastuse eest 🙂